نمایندگی کانن

درباره نمایندگی کانن

یکی از بزرگترین شرکت های سازنده تجهیزات تخصصی عکاسی و تصویربرداری بوده که فعالیت خود را از سال 1932 اغاز کرد و تا به امروز از پرقدرت ترین و بهترین شرکت های سازنده این نوع محصولات بوده است. شرکت کانن وب سایت های زیادی را در سراسر کشور های جهان راه اندازی کرد تا مشتریان از سرتاسر جهان با زبان خود بتوانند خرید های مد نظر خود را از این شرکت انجام دهند. همچنین کشور ایران هم به علت استقبال بسیار زیاد مردم از محصولات این شرکت، دارای نمایندگی کانن به طور رسمی بوده و تعداد زیادی زیرشاخه نمایندگی نیز دارد که اصلی ترین نمایندگی با دامنه سالهاست که فعالیتی رسمی و دائمی داشته و محصولات کانن را به مشتریان ارائه میدهد. محصولات این شرکت به طور مستقیم وارد میشوند و از طریق نمایندگی کانن در ایران یا دیگر کشور ها به فروش میرسند و با همان کیفیت تولید کانن به دست مشتری میرسند.

وظیفه نمایندگی کانن :

نمایندگی کانن وظایف مختلفی را برعهده دارد؛ مهم ترین وظیفه این نمایندگی، فروش محصولات به صورت مستقیم به فروشگاه های عرضه کننده و همچنین در اختیار قرار دادن محصولات شرکت به نمایندگی های زیرشاخه در کشور ژاپن است. یکی دیگر از مهم ترین وظایف این نمایندگی اصلی، صادرات محصولات به کشور های مصرف کننده در سراسر جهان به منظور افزایش هرچه بیشتر میزان مشتریان است. یکی دیگر از وظایف این نمایندگی تعمیرات محصولات خراب شده بر حسب گارانتی یا بدون گارانتی است که در واقع نمایندگی های زیرشاخه را رابط بین خود و مشتری کرده و با عرضه قطعات یدکی و لوازم جانبی محصولات خود به نمایندگی هایش، وظیفه تعمیرات اصلی و فرعی را به عهده آنها میگذارد و مشتریان در صورت بروز خرابی در محصولات خود میتوانن از طریق نمایندگی اصلی به نمایندگی های زیرشاخه مراجعه کرده و دستگاه خود را به تکنیسین های مربوطه بسپارند تا تعمیر یا در شرایطی تعویض شوند.

از دیگر وظایف این نمایندگی میتوان به تلاش برای ایجاد انحصار فروش محصولات خود در بازار اشاره کرد؛ نمایندگی کانن تلاش میکند تا بتواند هر چه بیشتر در بازار رقابتی رتبه اول را کسب کند و کنترل فروشندگان خرده فروش وعمده فروش در زمینه این محصولات را به دست بگیرد.

برسی خلاصه محصولات :

کانن تا به امروز در زمینه فروش و محبوبیت تمامی محصولات خود موفق بوده و عملکرد بالایی را از خود نشان داده است؛ ولی میتوان بیشترین محبوبیت از لحاظ مشتری و کاربر را به دوربین های دیجیتالی اختصاص داد.

در ادامه به برسی محصولات شرکت کانن میپردازیم.

دوربین کانن

بی شک دوربین عکاسی یکی از جذاب ترین و محبوب ترین محصولات تصویری به شمار میاید که تا از گذشته تا به امروز طیف وسیعی از کاربران ازجمله فیلمبرداران و عکاسان، تولید کنندگان محتوا و همچنین مردم عادی را در بر میگیرد. شرکت کانن توانسته تعداد زیادی دوربین های عکاسی و فیلمبرداری را در مدل ها و قیمت های مختلف در بازار عرضه کرده و در اختیار عموم قرار داده است.

نمایندگی کانن توانسته بیشترین محبوبیت را از لحاظ دوربین های تولیدی را به خود اختصاص دهد و بیشترین کاربران دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در جهان را دارا میباشد. این دوربین ها در مدل های مختلف از طریق نمایندگی اصلی به نمایندگی های زیرشاخه و نمایندگی های اصلی در کشور های دیگر عرضه میشوند و امروزه میتوان اکثر مدل های دوربین های کانن را در بازار به راحتی پیدا و خریداری کرد.

انواع پرینتر کانن

بیشک یکی از پر کاربر ترین محصولات این شرکت، پرینتر های آن است که در سراسر جهان مشتریان و کاربران زیادی را به خود اختصاص داده است.

پرینتر های کانن به چهار دسته تقسیم میشوند:

پرینتر‌های جوهری :

پرینترهای لیزری (سیاه وسفید) :

پرینتر های لیزری ( رنگی ) :

پرینتر های چند کاره :

فتوکپی کانن

اگرچه کانن بیشتر به عنوان تولید کننده دوربین های عکاسی و در درجه دوم پرینتر شناخته میشود، ولی دستگاه فتوکپی کانن نیز در بازار طرفداران زیادی داشته و میتوان گفت در بین رقبای دیگر خود به خوبی توانسته بدرخشد و به علت کیفیت بالا و قیمت های مناسب خود توانسته کاربران زیادی را به خود اختصاص دهد.

دستگاه های فتوکپی کانن اغلب دارای ویژگی های اسکن ، فکس و پرینت نیز هستند که لحاظ کیفیت چاپ هم در سطح بالایی قرار دارند.

همچنین دستگاه های فتوکپی کانن نیز دارای دو مدل رنگی و سیاه سفید هستند که از مدل سیاه سفید به منظور کپی متون و مدارک در ادارات مختلف استفاده میشود و مدل رنگی نیز برای کپی تصاویر نیازمند رنگ های مختلف و کپی هایی با رزولوشن بالاتر مورد استفاده قرار میگیرد.

نمایندگی کانن دستگاه های فتوکپی خود را نیز به اکثر بازار های سراسر جهان عرضه میکند و تا به امروز این دستگاه ها در اکثر کشور ها، فروش نسبتا بالاتری را نسبت به فتوکپی های شرکت های دیگر دارند.

بخش تعمیرات در نمایندگی کانن

همانطور که گفته شد، نمایندگی کانن وظیفه تامین و عرضه قطعات به نمایندگی ها را بر عهده داشته و خدمات تعمیراتی و فنی بسیار خوبی را در برابر تمام محصولات معرفی شده خود به کاربران ارائه میدهد.

نمایندگی های فرعی کانن خدمات تعمیرات انجام میدهند و در صورت مواجه شدن با کسری ها از لحاظ وجود قطعات و لوازم جانبی، از سوی نمایندگی اصلی کانن تامین میشوند.

--

--

نمایندگی رسمی کانن در ایران

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store