پرینتر کانن | نمایندگی کانن | نمایندگی Canon

پرینتر کانن

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این پرینتر‌ها، خدمات پس از فروششان می‌باشد. اگر شما از کاربران پرینتر کانن باشید و یا قصد خرید آن را دارید، می‌توانید در صورتی که با خرابی و مشکلاتی در دستگاه خود روبرو شدید، از خدمات پس از فروش تعمیراتی پرینتر بهره‌مند شوید. نمایندگی کانن دائماً در تلاش است تا کاربران خود را از هرگونه خدمات تعمیراتی فرعی بی‌نیاز کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی کامل انواع پرینتر‌ کانن و همچنین ویژگی‌های نمایندگی کانن بپردازیم.

با ما همراه باشید …

انواع پرینتر‌های کانن:

پرینتر جوهر افشان:

در نهایت با کمک بخشی از دستگاه، میزان حرارت مشخصی به برگه داده می‌شود و جوهر‌ها بر روی صفحه خشک می‌شوند. در نهایت عملیات چاپ انجام می‌شود و برگه از پرینتر خارج می‌شود. این پرینتر کانن قیمت پایین‌ تری نسبت به مدل‌های پیشرفته‌تر دارد. همچنین قیمت مواد مصرفی جوهری آن‌ها پایین‌تر از مواد مصرفی مدل‌های دیگر می‌باشد. ولی یکی از نقاط ضعف این پرینتر‌ها، کیفیت متوسط چاپ در آن‌ها می‌باشد. این پرینتر کانن از کیفیت متوسط و قیمتی به صرفه برخوردار می‌باشد. همچنین یکی دیگر از نقاط ضعف پرینتر‌ جوهر افشان ، حجم کم مخازن کارتریج آن‌ها می‌باشد. به این سبب باید در تعداد دفعات بیشتری نسبت به مدل‌های دیگر آن‌ها را شارژ کرد. اگر به یک پرینتر برای فعالیت‌های خود نیاز دارید و در عین حال بودجه کمی ‌دارید و کیفیت بالای چاپ مد نظرتان نیست، این پرینتر می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای شما باشد.

پرینتر لیزری:

در نهایت تصویری به عنوان خروجی از پرینتر خارج می‌شود. پرینتر لیزری کانن به دلیل نوع مواد مصرفی خود و همچنین ساختار دقیق و حساس، از کیفیت چاپ بسیار بالاتری نسبت به مدل جوهر افشان برخوردار می‌باشد. به سبب اینکه کنترل تونر‌ها برای چاپ راحت‌تر از کنترل جوهر می‌باشد، طبیعتاً دقت و کیفیت چاپ در خروجی تصاویر کاملاً مشهود است. لازم به ذکر است که ظرفیت مخازن کارتریج این مدل پرینتر بیشتر از مدل قبلی می‌باشد.

پس این پرینتر کانن برای چاپ‌هایی با کیفیت بالا بسیار مورد مناسب‌تری نسبت به مدل قبلی می‌باشد. البته باید این مورد را ذکر کرد که این پرینتر کانن از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشد. همچنین تونر‌ها قیمت بالاتری نسبت به جوهر‌ها دارند. از این رو هزینه‌های این پرینتر برای خرید و استفاده بالاتر خواهد بود. اگر فعالیت‌های شما وابسته به پرینتر است و کیفیت بالا در چاپ مد نظر شماست، این پرینتر کانن می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. نمی‌توان به پرینتر لیزری به عنوان یک پرینتر اقتصادی و به صرفه نگاه کرد. ولی در حال حاضر این مدل جدید‌تر از مدل قبلی می‌باشد و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پرینتر سه بعدی:

پرینتر سه بعدی با استفاده از کامپوزیت‌ها و مواد پلاستیکی اقدام به تولید طرح‌های سه بعدی می‌کند. ابتدا باید فایلی سه بعدی در اختیار پرینتر قرار بگیرد. سپس پرینتر آن را به دقت آنالیز می‌کند و لایه‌های مختلفی را برای آن در نظر می‌گیرد. این پرینتر به میزانی که برای تولید طرح سه بعدی نیاز است، با بخش مخصوصی پلاستیک و کامپوزیت‌ها را ذوب می‌کند. بعد از آن مواد ذوب شده به قسمت چاپ در پرینتر منتقل می‌شوند. در نهایت پرینتر با دقت زیادی هر یک از لایه‌های تعیین شده را با این مواد پر می‌کند.

در نتیجه طرحی سه بعدی از جنس پلاستیک به عنوان خروجی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. با توجه به کارایی منحصر به فرد این دستگاه، این پرینتر کانن قیمت بسیار بالایی دارد. همچنین مواد مصرفی این پرینتر پلاستیک‌های مخصوصی می‌باشند که از قیمت بالایی برخوردار هستند. به همین علت این پرینتر بیشتر مخصوص فعالیت‌هایی می‌باشند که به مدل‌سازی‌های دقیق و سه بعدی نیاز دارند.

نمایندگی پرینتر کانن:

هزینه های پایین :

افراد متخصص :

تعمیر در محل :

نتیجه‌گیری:

تشکر از وقتی که برای مطالعه این مطلب اختصاص دادید

Originally published at https://www.canoniran.com on June 16, 2021.

--

--

نمایندگی رسمی کانن در ایران

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store